Vissza

Összehasonlított termékek

Női túracipő La Sportiva Jackal II Woman - Viharkék/Lagúna

Kényelmes női túracipő párnázottsággal és kiváló tapadással! A szélesebb szabás és a szellőzőpanelek ideálisak a hosszabb távok futásához! több


Szín:  Viharkék/Lagúna

Méret: 

75 700 Ft

Áfával

Elküld Figyel

Vásárlás mellé ezt kapod még

  • 2 év jótállás

  • A jogszabályok szerint 14 napod van arra, hogy elállj a vásárlástól a termék átvételétől számítva. Ha szeretnél több időt, választhatod a 90 napos elállási lehetőséget is – ez egy feláras szolgáltatás, amit a termék mellé a weboldalon külön be tudsz jelölni. A kiterjesztett elállási jog díját a termék árával együtt tudod kifizetni, a pontos összeget mindig feltüntetjük a weboldalon.


Javasoljuk hozzávásárolni

Termékleírás

La Sportiva Jackal II Woman Női túracipő egy ultra megbízható női cipő, amelyet arra terveztek, hogy hosszabb távokon is megküzdjön a tereppel! FriXion Red kettős merevségű talpkombinációval rendelkezik, így nagyszerű egyensúlyt kínál a tartósság és a tapadás között, így bármilyen felületen jól teljesít. Ízületeidet és lábadat a középtalpba épített speciális Infinitoo párnák is védik.
Az eredeti La Sportiva Jackalhoz képest ez a modell továbbfejlesztett sarok- és nyelvszerkezettel rendelkezik. Fontos szerepet játszik az új felsőrész anyaga is, amely növeli a légáteresztő képességet, miközben a cipő teljes súlyát darabonként 275 g-ra csökkenti. A La Sportiva Jackal II Woman Női túracipővel garantáltan minden alkalommal célba érsz!

Kulcsfontosságú jellemzők:

  • Könnyű túra cipő a maximális kényelemért
  • Ideális közép- és hosszútávfutáshoz
  • kettős merevségű külső talpbetét
  • Kombinált középtalp-konstrukció
  • rugalmas nyelvrész
  • légáteresztő felsőrész
  • Infinitoo párnázott poliuretán betétek a tökéletes energia-visszanyerésért és a láb stabilizálásáért

Technikai adatok - Női túracipő La Sportiva Jackal II Woman:

Súly 550 g (pár)
Felső rész Újrahasznosított háló + hőre tapadó TPU megerősítések + mono-burr nejlon oldalsó panelek
Bélés Kopásálló újrahasznosított háló
Középső talprész EVA Infinitoo poliuretán párnákkal
Külső talp FriXion Red
Párnázási rendszer Impact Brake rendszer
Drop 7 mm
Sarok rész 29 mm
Elülső rész 22 mm

 

Hasonló termékek

Termék árának követése

Sajnáljuk, ez a termék már nem található a kínálatunkban. Kérjük nézd meg a HASONLÓ TERMÉKEK-et!