Összehasonlított termékek

Állásajánlatok

Budapest X.

Kondigép szervizes
Esztergomi központunkba keresünk egy új csapattagot!

Jártas vagy picit a szervizelésben vagy az elektronikában? Szereted a sportokat és láttál már kondigépet közelről? Szeretsz vezetni és nem zavar, ha napi szinten úton leszel az országban? Akkor itt a helyed nálunk, mint kondigép szervizes.

Téged keresünk, ha:
  • Fontos számodra a sport és előny, ha van ezirányú szakmai tapasztalatod
  • Van már szervizelésben, javításokban, elektronikában szerzett szakmai tapasztalatod
  • Képes vagy felelősségteljesen és önállóan végezni a rád bízott feladatokat
  • Jó kézügyességgel rendelkezel és képes vagy megjavítani, vagy összerakni egyszerűbbdolgokat alaprajz szerint
  • Megbízható a hozzáállásod a munkához
  • Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel jogsival és jól is vezetsz
Főbb feladataid:
  • Kondigépek összeszerelése
  • Kondigépek kiszállítása és beüzemelése vevőink számára
  • Egyszerűbb javítások elvégzése
  • Karbantartási műveletek elvégzése
Amit mi kínálunk cserébe:
  • Érdekes munkakör sok utazással és vezetéssel
  • Versenyképes fizetés és további juttatások
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szuper hangulat
Előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő email címen lehet: allas@insportline.hu

Várunk a csapatunkba!

Iratkozz fel és sosem maradsz le!
Akciós hírlevél