Összehasonlított termékek

Állásajánlatok

Budapest X.

Budapest X. kerületi üzletünkbe keressük leendő eladó kollégáinkat akár azonnali kezdéssel!

Téged keresünk, ha:

- Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezel
- Fontos számodra a sport és van ezirányú szakmai tapasztalatod
- Van már értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalatod
- Felelősségteljesen és önállóan végzed a rád bízott
feladatokat
- Megtalálod a közös hangot mindenkivel és szeretsz
csapatban dolgozni
- Nem okoz gondot a hétvégi munkavégzés
- Megbízható személyiség

Feladataid:
- tanácsaiddal segítsd vásárlóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
- áru átvétele/összekészítése
- pénztárkezelés, kasszázás
- polcok feltöltése, áru rendezése
- raktár és raktárkészlet kezelése
- telefonok kezelése

Amit mi kínálunk cserébe:

- versenyképes fizetés
- megbízható alkalmazottbarát vezetés
- rugalmas beosztás napi maximum 8 órában
- könnyen megközelíthető munkahely
- fiatalos, lendületes csapat
- szuper hangulat
- túlóramentes műszakok

Előnyt jelent korábban szerzett kereskedelmi tapasztalat és a kerékpárszerelési jártasság!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő email címen
lehet: budapest@insportline.hu

Várunk a csapatunkba!

Tájékoztatjuk, hogy Ön a fenti e-mail címre történő levélküldéssel az alábbi nyilatkozatot teszi az INSPORTLINE HUNGARY Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (székhelye: 2500 Esztergom, Magyary László u. 2.; cégjegyzékszáma: 11-09-013810; a továbbiakban: „INSPORTLINE”) részére az e-mailben küldött álláspályázat (a továbbiakban: „Pályázat”) vonatkozásában:
Tudomásul veszem, hogy a Pályázatban megadott személyes adatok vonatkozásában az INSPORTLINE adatkezelési tevékenységet végez. Tudomásul veszem, hogy az INSPORTLINE adatkezelésének célja az, hogy az álláspályázatomat az INSPORTLINE elbírálja. Tudomásul veszem, hogy az INSPORTLINE által a Pályázatban foglalt adatok kezelésének jogalapja a jelen nyilatkozatomban adott hozzájárulásom.
A jelen nyilatkozatommal hozzájárulok ahhoz, hogy az INSPORTLINE a Pályázatban foglalt személyes adataim a Pályázat elbírálásáig kezelje.
Kijelentem, hogy az INSPORTLINE-nak a pályázatok elbírálása vonatkozásában alkalmazott adatkezelési szabályzatát megismertem. Tudomásul veszem, hogy az INSPORTLINE köteles bármikor tájékoztatást adni részemre az általa vonatkozásomban kezelt személyes adatok köréről. Tudomásul veszem, hogy jogosult vagyok az INSPORTLINE-tól kérni a személyes adataim helyesbítését, törlését, valamint az adatkezelés korlátozását, illetve élhetek az adathordozhatóság jogával, továbbá jogszerűtlen adatkezelés esetén jogosult vagyok a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatósághoz panaszt benyújtani.

Tudomásul veszem, hogy a jelen nyilatkozatom bármikor részben vagy egészben a jövőre nézve visszavonhatom. A jelen nyilatkozatommal hozzájárulok ahhoz, hogy az INSPORTLINE a Pályázatban megadott személyes adatokat az INSPORTLINE-nak a pályázatok elbírálása vonatkozásában alkalmazott Álláspályázati adatkezelési szabályzatában meghatározottak szerint kezelje.

Iratkozz fel és sosem maradsz le!
Akciós hírlevél