Elektromos pumpa inSPORTline Dukefira power bankkal és LED lámpával
24 200 Ft
Raktáron
Összehasonlított termékek
Elülső LED lámpa, egyszerű felszerelés (szerszám nélkül), újratölthető akkumulátor, 2 világítási mód. több
| Elérhetőség a boltokban: | ||
|---|---|---|
| Budapest-bolt | nem elérhető | |
| Esztergom | nem elérhető | |
| Központi EU raktár | RAKTÁRON | |
A jogszabályok szerint 14 napod van arra, hogy elállj a vásárlástól a termék átvételétől számítva. Ha szeretnél több időt, választhatod a 90 napos elállási lehetőséget is – ez egy feláras szolgáltatás, amit a termék mellé a weboldalon külön be tudsz jelölni. A kiterjesztett elállási jog díját a termék árával együtt tudod kifizetni, a pontos összeget mindig feltüntetjük a weboldalon.
A Kellys Revolt USB első világítás egy nagy teljesítményű, könnyen használható kerékpáros lámpa, amely városon belül és terepen egyaránt használható. Erőteljes, 50 lm-es LED diódával és 2 világítási móddal (100% és 50%) rendelkezik. Az állítható szilikon tartó minden kormánytípushoz alkalmassá teszi lámpát. Ráadásul a konzol a kormányhoz tapad, így a helyén tartja a lámpát göröngyös úton is. Garantáltan tetszeni fog, hogy a Kellys Revolt USB első világítás vízálló (IPX4) és könnyen rögzíthető a kormányra (szerszám nélkül).
Az 1300 mAh-s Li-Ion akkumulátor a mellékelt USB-kábellel újratölthető. Az akkumulátor akár 6,5 órát is kibír egy töltéssel. A nagylátószögű optikának köszönhetően ez a lámpa megvilágítja az oldalsó és közvetlenül a kerékpár előtti területet is, segítve a kerékpározást a kihívásokkal teli terepen (mivel megvilágítja a kanyarokat). Sőt, abban is segít, hogy láthasd mindazokat az akadályokat, amelyek közvetlenül előtted vannak és el kell kerülnöd. A Kellys Revolt USB első világítás nem vakítja el a többi közlekedőt.
Technikai adatok - Első világítás Kellys Revolt USB:
| Rezsimek száma | 2 |
|---|---|
| Elem típusa | Li-Ion |
| Fényforrás | 1x LED |
| Szerelés | Egyszerű |
| Vízálló | igen |