Fali kerékpártartó inSPORTline Biketag II Vélemények
Fali kerékpártartó inSPORTline Biketag II Vélemények
Vélemények
vásárlónk ajánlja
vásárlói vélemény
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 7. 8. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.hu
Nagyon jó a termék!
A felfogató csavarok/tiplik nagyon gagyik.
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 17. 7. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.hu
Minden
0
Miroslav Sixta
Véleményezve: 3. 6. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
A termék minőségi kivitelezése. Lehetőség a kerék elforgatására a tartóban és a falhoz képest eltolt hosszának beállítására.
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 1. 6. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
MÉG NEM TUDOM, NEM TELEPÍTETTEM MÉG
Pavel Poláček
Véleményezve: 26. 10. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 27. 7. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
Pavel Vraspír
Véleményezve: 25. 5. 2025
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 21. 5. 2026
Vásárlás helye: inSPORTline.sk
(automatikus fordítás)
Minden rendben.
Hiteles vásárlói vélemény
Véleményezve: 9. 4. 2026
Vásárlás helye: inSPORTline.cz
(automatikus fordítás)
A tartó jól néz ki, csak a rögzítő elemeket ajánlom cserélni jobbra, mint a termékben találhatóak. Egyébként a tartó az árához képest nagyszerű.